Is de opvang gedurende het hele jaar geopend?
De kinderdagopvang en buitenschoolse opvang zijn, op de officiële feestdagen en KinderRijk-studiedagen na, het gehele jaar geopend. Gedurende de vakantieweken en schoolsluitingsdagen is de buitenschoolse opvang de gehele dag geopend. De peuteropvang is alleen tijdens de schoolweken geopend. Op 24 en 31 december sluiten de locaties van KinderRijk om 16.00 uur.
De collectieve sluitingsdagen 2026 zijn:
| Datum | Reden van sluiting |
| Donderdag 1 januari 2026 | Nieuwjaarsdag |
| Maandag 6 april 2026 | Tweede Paasdag |
| Maandag 27 april 2026 | Koningsdag |
| Dinsdag 5 mei 2026 * | Bevrijdingsdag |
| Donderdag 14 mei 2026 | Hemelvaartsdag |
| Maandag 25 mei 2026 | Tweede Pinksterdag |
| Vrijdag 25 december 2026 | Eerste Kerstdag |
| Zaterdag 26 december 2026 (geen opvangdag) | Tweede Kerstdag |
* Bevrijdingsdag is sinds 2025 in de CAO Kinderopvang jaarlijks een vrije dag.
** Bij de oude overeenkomsten voor 51 weken (die wij niet meer actief aanbieden) is er op de dagen tussen Kerst en Oud en Nieuw geen opvang.
Studiedagen 2026
We hechten veel waarde aan de ontwikkeling van onze pedagogisch professionals en vinden het belangrijk dat zij de tijd en ruimte krijgen om te leren en groeien. Daarom organiseren we 2 KinderRijk-studiedagen per jaar, waar medewerkers hun kennis en vaardigheden kunnen versterken.
Studiedag dinsdag 14 april 2026
De eerste studiedag in 2026 is op dinsdag 14 april. Op deze dag zijn alle locaties en het Service centrum van KinderRijk de hele dag gesloten.
Studiemiddagen oktober en november 2026
Naast de studiedag in april, organiseert KinderRijk studiemiddagen voor vaste trainingen en bijscholing. Deze vinden komend jaar plaats op donderdagen in oktober en november. Op één van die middagen is jouw locatie gesloten. De exacte data worden later bekend gemaakt.
De studiedag in april en de studiemiddagen in het najaar wisselen jaarlijks van dag zodat deze dag/middagen niet elk jaar dezelfde ouders treffen.